SAĞLIK BAKANLIĞI UCUZ NOTEBOOK VERİYOR


Sağlık Personeline Ucuz Bilgisayar Kampanyası

Sağlık Bakanlığı kendisine bağlı kurumlarda çalışanlara ve emeklilerine bilgisayar edindirme kampanyası başlattı. 15 Şubat - 15 Haziran 2007 tarihleri arasında yapılacak kampanyada 4 değişik dizüstü bilgisayarın yanında 4 değişik masaüstü bilgisayar modeli bulunuyor. Masaüstü bilgisayarların fiyatları 558 USD ile 1372 USD arasında değişirken dizüstü bilgisayarların fiyatları ise 1023 USD ile 1341 USD arasında değişiyor. Bilgisayarlar hakkında ayrıntılı bilgileri buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Yürütücü Firma VakıfBank kampanya ile ilgili ayrıntıları şöyle açıkladı:

  1. Kampanyadan Sağlık Bakanlığı çalışan ve emeklileri yararlanabilecektir.
  2. Kampanya kapsamında bir kişi en fazla 4 adet bilgisayar alabilecektir.
  3. Bilgisayar satın alma talepleri tüm VakıfBank Şubelerine yapılabileceği gibi VakıfBank Kredi Kartı olanlar internette www.vakifbank.com.tr adresinden de talepte bulunabileceklerdir.
  4. Bilgisayarlar VakıfBank Kredi Kartlarıyla peşin veya 24 aya kadar taksitle, VakıfBank Tüketici Kredisi veya nakit ödeme suretiyle satın alınabilecektir. VakıfBank dışındaki bankaların kredi kartlarıyla ödeme kabul edilmeyecektir.
  5. Kredi kartıyla satın alımlarda aynı zamanda Vakıfpara kazanılacaktır.
  6. Ödemelerde VakıfBank Kredi Kartının bilgisayar satın alan kişiye ait olması zorunluluğu aranacaktır. Bilgisayar satın alan kişi dışındaki birine ait Vakıfbank Kredi Kartıyla ödeme yapılması talebi kabul edilmeyecektir.
  7. VakıfBank kredi kartı olmayanlar VakıfBank Şubeleri’ne başvurmak suretiyle, hem kredi kartı hem de bilgisayar satın alma talebinde bulunabileceklerdir. Kredi kartı başvuruları en kısa sürede sonuçlandırılarak, kart teslimi beklenilmeden bilgisayar sipariş işlemleri aynı anda tamamlanacaktır.
  8. VakıfBank Kredi Kartı olup, bilgisayar bedeli kadar kullanılabilir (açık) limiti olmayanların limit artırım ve bilgisayar sipariş işlemleri herhangi bir VakıfBank Şubesi’ne başvurularak yapılabilecektir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !